STANLUX SLX Zobacz większe

STANLUX SLX

Nowy produkt

Nowy system do drzwi przejściowych wewnętrznych – STANLUX SLX, łączący ze sobą elegancki design, delikatne linie, z mocną, usztywnioną konstrukcją szyny jezdnej i wyjątkowym, opatentowanym okuciem SLX .

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Szyna jezdna w systemie STANLUX SLX: 

– w celu ułatwienia pracy posiada nawiercone otwory montażowe;
– dla poprawy stabilności pracy i wyciszenia systemu posiada wzmocnione ścianki;
– wykonany jest z wysokiej jakości aluminium anodowanego;
– posiada system „klik” umożliwiający szybki i łatwy montaż maskownicy oraz profilu naściennego bezpośrednio do szyny. Do montażu tych elementów nie są potrzebne żadne dodatkowe elementy.

Troszcząc się o nowoczesny design Państwa wnętrz, zaprojektowaliśmy nową, niższą maskownicę aluminiową.  Dodatkowo w celu poprawienia funkcjonalności całego systemu posiadamy w sprzedaży szczotkę przeciwkurzową, którą można użyć do zamaskowania szczeliny pomiędzy górną krawędzią drzwi a maskownicą. Szczotkę można nabyć w dwóch kolorach – białą lub szarą.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by montaż naszego systemu był prosty i intuicyjny.

W związku z tym na szynie jezdnej można bezpośrednio zamontować maskownicę. Opcjonalnie do szyny jezdnej mogą Państwo zastosować profil naścienny, montowany po długości szyny do ściany. Ułatwiając pracę, zaprojektowaliśmy jej montaż na tzw. „klik”.

Grubość płyty drzwiowej bez profilu naściennego to maksymalnie 24 mm , a z profilem aż 40 mm. Przygotowaliśmy także zestaw akcesoriów dodatkowych, takich jak: uszczelka zwiększająca kulturę pracy, którą mogą używać Państwo z profilem naściennym, a także samodomykacz. Oba elementy dodatkowe można nabyć w opcji uzupełniającej zestaw.