CAL KOLEKCJA KLASYCZNA

Nowy produkt

Klasyczne piękno

Inspiracja do powstania drzwi z Kolekcji Klasycznej było nieprzemijajace piękno tradycyjnych aranżacji wnętrz. Pełne wersje skrzydeł tej kolekcji wyróżniają prostokątne żłobienia utrzymane w wyjątkowej symetrii lub przełamane łukowym zwieńczeniem.

Jeśli potrzebujesz pięknej i funkcjonalnej ozdoby pasującej do każdego wnętrza – „Klasyczna” jest właśnie dla Ciebie.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Kolekcja Klasyczna

Inspiracją do powstania Kolekcji Klasycznej było nieprzemijająca estetyka tradycyjnych aranżacji oraz piękno naturalnych materiałów. Drzwi mają bowiem ponadczasowy styl, który nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością. Spośród innych drzwi wyróżniają je eleganckie oraz symetryczne frezowane płyciny. Wśród różnorodnych modeli znajdują się również takie z przeszkleniami, które stanowią minimalistyczną, choć bez wątpienia również bardzo ciekawą dekorację domu czy mieszkania. Warto także wspomnieć, że skrzydła są wykonane w 100% z trwałego, wysokogatunkowego drewna dębowego. W ofercie CAL dostępne są również drzwi z szybami fazowanymi, które pasują do wszystkich modeli ze szprosami.

Każdy, kto marzy o wyjątkowych w swojej prostocie, a zarazem funkcjonalnych skrzydłach, pasujących praktycznie do każdego wnętrza, z pewnością znajdzie coś dla siebie wśród modeli z Kolekcji Klasycznej. Świetnie sprawdzą się jako drzwi do sypialni, kuchni, łazienki i każdego innego pomieszczenia. Występują także w wersji przesuwnej, dzięki czemu można je z łatwością ulokować nawet na niewielkiej przestrzeni. To idealny wybór dla osób, które szukają uniwersalnych rozwiązań na lata!

Rodzaje przeszkleń

Szyba bezpieczna Decormat gładki

Szyba bezpieczna Kryształek

Szyba bezpieczna Mleczna

Szyba bezpieczna Okienna

Szyba fazowana Decormat

Szyba fazowana Okienna

Szyba fazowana Refleks brąz

Szyba fazowana Refleks grafit

Szyba hartowana Decormat

Nietypowe wymiary

Nasze typowe modele to tylko inspiracja. Dopasuj drzwi CAL do otworu w swoim domu!

Wykonamy drzwi jednoskrzydłowe do otworów o szerokości od 700 do 1000 mm i wysokości od 2000 do 2500 mm.

Drzwi z dostawkami otwieranymi pozwalają zwiększyć szerokość co 1 cm od 1250 do 1950 mm.