Strony

Producenci

Marki Jest 15 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
 • ART TOM seria DZD

  Kolekcja drzwi drewnianych w super optymalnych cenach i świetnej jakości!

 • ASILO

  Drzwi ASILO to wysokiej jakości drzwi wewnętrzne, wykonane w systemie bez przylgowym. Wprowadzają do wnętrza swoisty minimalizm i design. Solidna konstrukcja skrzydła gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz doskonałą izolację akustyczną, dzięki zastosowaniu płyty porowatej. Drzwi mogą być wykończone okleiną fornirowaną co pozwala zarówno wzrokiem jak i dotykiem poczuć siłę i bliskość natury. Oprócz fornirów drzwi Asilo wykończone są lakierem, który uznawany jest jako jeden z ładniejszych na rynku, doceniany przez projektantów wnętrz. Drzwi ASILO w standardzie wyposażone są w zamek magnetyczny zapewniający komfortowe, bezszelestne zamykanie. Zobacz więcej na www.asilo.pl

 • CAL

  Drzwi wewnętrzne drewniane

  Drewniane drzwi wewnętrzne CAL to ogromny wybór modeli zaprojektowanych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. To piękne i trwałe drzwi dębowe lub sosnowe oferowane w wielu okleinach do wyboru, a także w dowolnym kolorze z palety RAL. Drzwi drewniane na wymiar możecie zaprojektować wspólnie z nami wybierając ulubiony typ szyby, ozdobne ościeżnice oraz rozwiązanie technologiczne. Oferujemy różnorodne systemy wejściowe odpowiednie dla typowych, jak i nietypowych rozwiązań w domu: system Magic, drzwi wejściowe przesuwne, drzwi drewniane przesuwno-obrotowe Ergon oraz system wewnątrzścienny i naścienny.

 • CENTURION

  Firma powstała w 2002 roku w specjalnej strefie ekonomicznej EUROPARK MIELEC, obszar przemysłowy SANOK, jako kontynuacja działającej od 1998 roku firmy produkcyjnej Centurion Sp. z o.o. .

  Od początku swojej działalności nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wewnątrzlokalowych skrzydeł drzwiowych i ościeżnic. Czerpiąc z doświadczeń firmy i obowiązujących standardów w zakresie obsługi klientów, marketingu, sprzedaży i serwisu,  Centurion-R sukcesywnie rozszerza swój asortyment i zdobywa uznanie  klientów.

 • DELTA

  DELTA to rodzinna firma, która została założona w roku 1992 przez Zbigniewa Różyckiego. Od początku swego istnienia zajmowała się stolarką drzwiową ze szczególnym nastawieniem na atestowane drzwi antywłamaniowe i zamki.

 • DREW - GÓR

  DREW-GÓR DRZWI Sp. z o.o. jest producentem drzwi z drewna sosnowego. To firma z tradycjami rodzinnymi i wieloletnim doświadczeniem w branży, istniejąca na rynku od 1989 roku, kontynuująca działalność zakładu Kazimierza Górskiego.

 • DUBIEL GLASS

  Producent drzwi szklanych do każdego rodzaju futryn oferowanych  lub przez innych producentów drzwi drewnianych, ze stali nierdzewnej bądź aluminiowych.

 • GUSTAVSON

  GUSTAVSON  – KASETY DO DRZWI CHOWANYCH W ŚCIANĘ

  Przeszło 25 lat produkujemy w Polsce systemy do drzwi przesuwnych i składanych. Oferujemy je na rynek krajowy i zagraniczny pod marką Laguna. Obecnie produkcja odbywa się w nowo wybudowanym zakładzie w Gdańsku, wyposażonym w nowoczesny park maszynowy. Posiadamy własne biuro projektowo-konstrukcyjne, stolarnię oraz akademię umiejętności DIY. Ściśle współpracujemy z inżynierami z Politechniki Gdańskiej oraz wybranymi stylistami z Polski i Szwecji. 

  W odpowiedzi na zmieniające się trendy i oczekiwania klientów w 2016 roku oferta kaset i ościeżnic Gustavson została całkowicie zmodyfikowana. Mottem bieżącym naszej oferty jest: „jedna kaseta – wiele rozwiązań”. 

 • HOORMAN

  Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz napędy przede wszystkim z firmą Hörmann - największym producentem w Europie.

 • INTENSO DOORS

  Intenso Doors zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych od 2006 roku. Dziesięć lat aktywności firmy na rynku stolarki otworowej umożliwia firmie dostarczanie produktu o wysokiej jakości i doskonałej estetyce.

  Intenso Doors produkuje swoje wyroby w oparciu o wysoko zaawansowany park maszynowy. Daje to gwarancję wysokiej precyzji i powtarzalności która przekłada się na jakość skrzydeł i ościeżnic produkowanych przez naszą firmę. Skupiając się na dalszej poprawie jakości i skróceniu czasu produkcji,  zadbali o inwestycje w innowacyjne technologie oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników.

 • KMT

  Wiele lat pracy poświęconej konstruowaniu, produkcji i sprzedaży elementów dla budownictwa pozwoliło zdobyć doświadczenie, dzięki któremu wyroby marki KMT zyskują aprobatę i zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów. 

Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów